آیا برای کسب‌وکار خود نیاز به وب‌سایت دارید؟

آیا برای کسب‌وکار خود نیاز به وب‌سایت دارید؟

()

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید که مخاطبین شما مشتریان نهایی محصول یا خدمات شما هستند، قطعا به یک وب‌سایت برای اعلام حضور در دنیای اینترنت نیازمندید. ولی اگر کسب‌وکاری دارید که مشتریان شما سازمان‌ها و ادارات دیگر هستند، داشتن یک وب‌سایت قدرتمند برای شما برتری محسوب می‌شود و می‌توانید با استفاده از این ویژگی و استفاده از قابلیت های آن فاصله خود را با رقبای خود بیشتر کنید.

پس صاحب هر نوع کسب‌وکاری که باشید، داشتن وب‌سایت یا برای شما ضروری است و یا باعث افزایش فاصله شما با رقبایتان می‌شود.

 

چه نوع وب‌سایتی متناسب با نیاز من است؟

اگر به صورت شخصی کار می‌کنید (فیریلنسر یا برند شخصی) و یا صاحب شرکتی هستید که خدمات خاصی انجام می‌دهد، وب‌سایتی مناسب شماست که اطلاعات تماس و نمونه کارهایتان در آن قابل مشاهده باشد تا مشتریانتان با سر زدن به وب‌سایت شما اطلاعاتی دریافت کنند و پس از اطمینان از علاقه‌مند بودن به همکاری با شما، توسط اطلاعاتی که در وب‌سایتتان موجود است با شما تماس بگیرند.

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید که کالا یا خدمات خاصی را به فروش می‌رسانید باید به سراغ وب‌سایت های فروشگاهی بروید تا علاوه بر نمایش اطلاعات شما امکان فروش کالا یا خدمات شما از طریق اینترنت نیز برای مخاطبینتان در دسترس باشد.

و در نهایت اگر نویسنده هستید و یا دوست دارید رسانه‌ای تخصصی در زمینه فعالیت خود تشکیل دهید باید به سراغ ساخت وبلاگ بروید (وب‌سایتی که ویژگی های وبلاگ تخصصی را دارا می‌باشد.)

 

برای راه‌اندازی وب‌سایت به چه مواردی نیاز داریم؟

اگر این سوال را چندین سال پیش می‌پرسیدید معمولا لیست بلند و بالایی از مهارت های برنامه‌نویسی و… لازم بود تا خودتان بتوانید آن را طراحی کنید.

اما در حال حاضر تنها چیزی که نیاز است، خواست شماست! باورتان می‌شود؟

در این مقاله به صورت کامل توضیح داده‌ایم که چطور می‌توانید با ۵۰۰ هزارتومان اسنپ‌مارکت خودتان را بسازید. اگر به این موضوع علاقه مند هستید و می‌خواهید این مقاله را بخوانید، اینجا کلیک کنید.

 

اگر وب‌سایت نداشته باشیم چه می‌شود؟

این روزها حضور آنلاین یکی از مهمترین دلایل پیشرفت کسب‌وکارها است. خودتان وقتی نیاز به کالا یا خدماتی دارید در مرحله اول از چه طریق به دنبال آن کالا یا خدمات می‌گردید؟ قطعا گزینه اولتان اینترنت است.

پس اگر شما و کسب‌وکارتان در فضای بزرگ اینترنت حضور نداشته باشید، در حقیقت هیچ کجای دنیا حضور ندارید و کل کسب‌وکارتان به منطقه محلی کوچکی محدود شده است و مشتریان جدید کمی پیدا خواهید کرد.

یافتن مشتریان جدید یکی از عوامل مهم رشد کسب‌وکار است و تا زمانی که نتوانید مشتریان جدید را به سمت کسب‌وکارتان هدایت کنید تقریبا هیچ رشدی هم نخواهید کرد.

 

تاسیس وب‌سایت چه ارزشی برای من و کسب‌وکارم ایجاد می‌کند؟

مهمترین ارزشی که برای شما دارد، قابل جستجو شدن شماست! در دنیایی که پر از اطلاعات است حتی مشتریان ثابت شما هم ممکن است اطلاعات تماس، ساعات کار و … شما را فراموش کنند ولی هنگامی که یک وب‌سایت قدرتمند داشته باشید و حضور آنلاین خود را شکل دهید نهایتا با یک جستجوی ساده تمام اطلاعات مربوط به کسب‌وکار شما در دسترس خواهد بود و این جذاب است!

 

هزینه راه‌اندازی وب‌سایت چقدر است؟

اگر تا به اینجا قانع شده‌اید که هر چه سریع‌تر نیاز به یک وب‌سایت برای ایجاد حضور آنلاین خود دارید قطعا این سوال برایتان پیش آمده است که هزینه راه‌اندازی یک وب‌سایت قدرتمند چقدر است؟

پاسخ این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد، مثل سطح امکانات مورد نیاز شما و نوع وب‌سایتی که مدنظرتان است.

اگر خودتان بخواهید یک نسخه معمولی با امکانات پایه راه‌اندازی کنید با هزینه‌ای در حدود ۵۰۰هزارتومان هم این کار شدنی است! اگر دوست دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری به‌دست بیاورید، مقاله چطور می‌توانید با ۵۰۰ هزارتومان اسنپ‌مارکت خودتان را بسازید را مطالعه کنید

 

این مقاله تا چه حد برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرای ثبت شده:

این مطالب را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟